Projekt edukacyjny z języka angielskiego pt. ,,Wycieczka po Londynie - miejsca, które warto zobaczyć "

W drugim półroczu zrealizowano projekt edukacyjny z języka angielskiego pt. ,,Wycieczka po Londynie - miejsca, które warto zobaczyć ". W skład grupy wchodziły uczennice z klasy IIA oddziału gimnazjalnego: Weronika Stasiak i Justyna Małachowska, opiekunem grupy była pani Malwina Moruzgała. Głównym celem projektu było poszerzenie wiedzy na temat  zabytków Londynu i jego historii. Przeprowadzono trzy konkursy : dwa plastyczne i test wiedzy. W konkursach chętnie brali udział uczniowie zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Zakończeniem projektu był pokaz prezentacji multimedialnej o zabytkach Londynu oraz przeprowadzenie zajęć przez grupę projektową w klasach II oddziału gimnazjalnego.