Nagłówek

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH

Zgodnie z art. 13 i 14 rozporządzenia PEiR (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia od dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie oochronie danych) "RODO", informujemy, że:

1) administratorem  danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Daszynie, Daszyna 26a, 99-107 Daszyna, tel. 243891325, e-mail: spdasz@poczta.onet.pl

2) w sprawach związanych z danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych  lub e-mail:
ewelina-witoslawska@wp.pl

3) dane przetwarzane będą w celach prowadzenia komunikacji i promocji w Administratora dostępnego pod adresem Szkoła Podstawowa w Daszynie

4) Przetwarzanie jest realizowane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, jakim jest zapewnienie ciągłości komunikacji biznesowej, marketing produktów własnych oraz dbanie o wizerunek marki.

5) Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty, które uprawnione są do ich otrzymania na mocy przepisów prawa.

6) dane osobowe przechowywane do czasu wyrażenia sprzeciwu lub ustania celów przetwarzania.

7) Posiada Pan/i prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, a także ich sprostowania (poprawiania). Przysługuje Pani/u także prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także sprzeciwu na przetwarzanie, przy czym przysługuje ono jedynie w sytuacji, jeżeli dalsze przetwarzanie nie jest niezbędne do wywiązania się przez Administratora z obowiązku prawnego i nie występują inne nadrzędne prawne podstawy przetwarzania.

8) Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi na realizowane przez Administratora przetwarzanie Pani/a danych do Prezesa UODO (uodo.gov.pl).